Snaptube apk indir

5.05.0.5057110

Snaptube Video, aslında herhangi bir tipik çoklu ortam dosya indiricisi ile aynı şekilde çalışır. Kullanıcı, arama alanında belirli bir videonun adını veya kategorisini seçer. Sonuçlar görüntülendikten sonra, doğru olanı seçilir. Video hemen oynatılabilir veya belirli bir dosya hedefine indirilebilir. YouTube gibi, bir kişinin kanalını kişiselleştirmek ve hatta görünümünü ayarlamak mümkündür.
Geliştirici
Snaptube
Versiyon
5.05.0.5057110
Actualización
11.12.2020
Gereksinim
4.3
Boyut
14.4 mb

Uygulama Report

Açıklama

Snaptube Video, cep telefonları için bir YouTube indiricisidir . Bu video dosyalarını indirmek ve kaydetmek ve daha sonra konforunuzda erişmek istiyorsanız, bu harika bir araçtır. Gelecekte görüntülenmek için internet bağlantısı gerekmeyeceğinden özellikle kullanışlıdır. Düzeni çok basit ve bu sistem 144 pikselden 1080 piksele kadar video kalitesini destekleyebiliyor.

Yeni Gelen Özellikler

100.000.000'den fazla kişi Snaptube’yu seçerek ücretsiz bir şekilde video ve müzik indiriyor. İnternet yokken yada iyi olmadığında en sevdiği içeriğin keyfini çıkarıyor.

Harika bir kullanıcı arayüzü ve basitleştirilmiş navigasyon olan Snaptube ile Youtube, Facebook, Instagram, Vine, DailyMotion, Twitter, WhatsApp gibi çeşitli platformlardan video indirilebilir! Tercihlere göre video çözünürlüğü mp4 ile 4k arasında seçilebilir. Android versiyonu olan Snaptube, dosyaları otomatik olarak mp3 formatına dönüştürülmesi

Resimler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir